7 Mart 2013 Perşembe

Türk Yıldızları...

Ali Eyüboğlu'nun yazısı...
"Türk dizilerinin Arap dünyasında ne denli ilgi gördüğü artık herkesin bildiği bir konu. Arapça internet siteleri   Türk dizilerinin yıldızlarına dair haberlerle dolu.
Türkiye için çoktan   unutulmaya yüz tutmuş dizilerin bir kısmı Arap dünyasında hâlâ gösterimde olduğu için Arapça yayın yapan internet sitelerinin Türk yıldızlara dair kullandıkları haberler komik geliyor insana haliyle.
Çünkü Kıvanç Tatlıtuğ’dan Kenan İmirzalıoğlu’na, Murat Yıldırım’dan Çağatay Ulusoy’a, Halit Ergenç’ten Engin Akyürek’e, Songül Öden’den Nurgül Yeşilçay’a, Beren Saat’ten Meryem Uzerli’ye, Hazal Kaya’dan Tuba Büyüküstün’e birçok dizi yıldızının nasıl şöhret olduklarına dair biyografik bilgiler ‘yeni haber’ diye takdim ediliyor." 

Yazının tamamına linkten ulaşabilirsiniz;http://cadde.milliyet.com.tr/2013/03/07/YazarDetay/1677128/ARAPLARIN_EN_SEVDIGI_IKILI

Görsel, Hürriyet Cadde haber sayfasından alıntılanmıştır


Eyüboğlu, A. Milliyet Cadde: Arapların En Sevdiği İkili, 7 Mart 2013, erişim tarihi 7 Mart 2013, < http://cadde.milliyet.com.tr/2013/03/07/YazarDetay/1677128/ARAPLARIN_EN_SEVDIGI_IKILI> 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder