22 Mart 2014 Cumartesi

Tuba Büyüküstün - Emmy Televizyon Ödülleri

'20 Dakika' ve 'Karadayı' Emmy'e davet edildi
Uluslararası Emmy Televizyon Ödülleri komitesi, İki Türk dizisinin başrol oyuncularına ödül töreni için davet mektubu gönderdi.

ABD dışında yayınlanan televizyon projelerine verilen Uluslararası Emmy Televizyon Ödülleri, bu yıl 42'nci kez sahiplerini buluyor. Geçen yıl yarışmada jüri üyeliği yapan Kerem Çatay'ın şirketi Ay Yapım, dünyanın dört bir yanından televizyon dizisi ve programların yarıştığı organizasyona bu yıl "20 Dakika" ve "Karadayı" dizileriyle başvurdu.

Tören komitesi, her iki diziyi de 'en iyi dizi' kategorisinde 'aday adayı' olması için değerlendirmeye aldı. "20 Dakika"nın başrol oyuncuları Tuba Büyüküstün ve İlker Aksum ile "Karadayı"nın yıldızları Bergüzar Korel ve Kenan İmirzalıoğlu da 'en iyi kadın/erkek oyuncu' kategorilerinde değerlendirmeye alındı. Komite, dört oyuncuya da birer davet mektubu göndererek 'aday adayı olmaları halinde' New York'ta düzenlenecek ödül törenine katılmalarını istedi.

Haberin tamamına alıntıladığımız linkten ulaşılabilir...
http://www.haber7.com/kulturel-etkinlikler/haber/1139341-20-dakika-ve-karadayi-emmye-davet-edildi, erişim tarihi 21.03.2014

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme