8 Temmuz 2012 Pazar

Nice senelere sevgili Tuba...

Sevgili Tuba Büyüküstün'ün doğum gününü kutladık geçtiğimiz hafta. 
Kendisine bebişleriyle ve eşiyle mutlu, sağlıklı, dilediklerini gerçekleştirebildiği bir ömür diliyoruz. 
Varlığıyla bizleri mutlu ediyor... o da mutlu olsun hep. 

Bu sene asi-demir.com adına kendisi için hazırladığımız 'Asi Lizzy Dilemma' andacımızı basın danışmanı Sn. Yasemin Hanım'a bir kargo ile ilettim. asi-demir.com ailesi olarak hediyemizi Tuba Hanıma ulaştırmasından minnettar olacağımızı bildiren bir not ile birlikte.... 

Sevgili Tuba Büyüküstün'ün yeni yaşını bir kez daha kutluyor, 
Yasemin Hn.'a bizlere yardımları için teşekkür ediyoruz. Bu seneki andacımızın teması konusunda bilmeyenler için minik bir bilgi notu...
1938'den beri 'Gurur ve Önyargı'nın esin kaynağı olduğu sinema ve TV filmlerinin bilgilerini içerir 'Asi Dilemma'lar. 1938-2008 arasında bilgilerine ulaşabildiğimiz bütün çalışmaların görselleri, orjinal isimleri, kaç bölüm ve kaç dakikalık çalışmalar olduğu, yapımıcı firma ve yapım tarihinin bulunduğu birer minik almanaktır bu seninin andaçları.
Sn. Tuba Büyüküstün'ün andaçlarında eserlerin kadın canlandıranları,  Sn. Murat Yıldırım'ın andaçlarında   eserlerin erkek canlandıranlarının isimleri vardır.
Sevgili Yönetmenimiz Cevdet Mercan Bey'e verebilmeyi başardığımız andacımız ise her iki karakterin canlandıranlarının isimleri mevcut.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder